Mikrocement

Mikrocement, beton dekoracyjny i efekty betonopodobne są coraz częściej wykorzystywane przez architektów oraz projektantów wnętrz. Poprzez możliwość stworzenia dowolnej faktury, pozwalają uzyskać niepowtarzalne efekty we wnętrzach zarówno nowoczesnych jak i stać się elementem przełamującym w bardziej tradycyjnych projektach.

Poza powierzchniami ścian i podłóg projektanci coraz częściej wykorzystują mikrocement na meblach i w postaci blatów kuchennych. Jednolite powierzchnie z mikrocementu idealnie pasują do nowoczesnych projektów wnętrz, dodają elegancji i pozwalają wyeksponować pozostałe elementy wyposażenia wnętrza lub podkreślić np. ciepło mebli wykonanych z drewna, z którym potrafią tworzyć wspaniałe połączenia.

Powierzchnie ścienne wykonane z mikrocementu wnosząc swoją powierzchnią powiew industrializmu, idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz, ale również w zestawieniu z klasycznymi meblami potrafią stworzyć pełną synergię.

Możliwości wykorzystania mikrocementu są w zasadzie nieograniczone. Poprzez możliwości barwienia, uzyskiwania powierzchni o rozmaitych fakturach, wykonywania powierzchni wodoszczelnych mikrocement może mieć zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Przykładowe elementy, które mogą być wykonane z mikrocementu: podłogi, schody (stopni lub same podstopnice), ściany, brodziki, powierzchnie balkonów i tarasów. Zacierany, wodoszczelny mikrocement świetnie sprawdzi się jako blat w łazience, kuchni lub w formie parapetu.

Skontaktuj się z nami

kontakt@3dfloordesign.pl

696-107-123

Obszar działania: Warszawa, woj. mazowieckie, cały kraj

11 + 14 =

Wykonujemy – Mikrocement – specjalna cienkowarstwowa zaprawa, którą możemy wykończyć podłogę lub ścianę z dowolnym efektem dekoracyjnym. Powierzchnie z Mikrocementu idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz, wnoszą chłodną nutę industrializmu. Dodatkwo wykonujemy Nowoczesne Podłogi z Żywic, Kamienne Dywany, Podłogi 3D. Działamy na terenie: województwa mazowieckiego, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Żyrardów, Piastów, Piaseczno, Marki, Skierniewice, Międzyborów, Wilanów i inne.