Podłogi 3D

Podłogi 3D to posadzki z osadzoną grafiką drukowaną. Dowolna grafika, zdjęcie, które staje się posadzką to absolutna innowacja w przestrzeni designu i aranżacji wnętrz. Od grafik do pokojów dziecięcych po designerskie wzory i motywy.

Podłoga 3D z efektem morza w łazience, podłogi żywiczne, mikrocement

Podłogi 3D zachwycą każdego swoją niecodzienną formą. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o grafiki, mogą to być zdjęcia własne lub zakupione w internetowych bankach zdjęć np. shutterstock.com. Posadzki żywiczne dają projektantom  i aranżerom nieograniczoną swobodę w kształtowaniu wnętrz.

Dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej jakości żywic podłogi 3D są wyjątkowo trwałe i odporne co pozwoli cieszyć się przez długie lata oryginalną kompozycją, a gładkość i fakt że nie mają spoin ułatwi utrzymanie czystości. 

Posadzka z efektem 3D, bryły przestrzenne, podłoga z żywicy, kamienne dywany

Podłogi 3D nadadzą wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu. W pokoju dziecięcym możemy zastosować wesołe, kolorowe motywy. W łazienkach np. motywy podwodnego świata raf koralowych lub tafli wody pod którą widać drobne rybki czy muszelki.

Tylko wyobraźnia jest jest ograniczeniem przy wykonywaniu podłóg 3D. Pod warstwą żywicy mogą się znaleźć wydruki dowolnych, zdjęć, motywów. Oczywiście najlepszy efekt uzyskuje się stosując zdjęcia i motywy wyglądające możliwie naturalnie z perspektywy stojącego człowieka. Można również zatopić w żywicy dowolne płaskie przedmioty (lustra, monety itp.)

Podłoga ozdobna 3D żywiczna z grafiką mapy
Podłoga żywiczna 3D z efektem spękanego kamienia

Przy bogatej wyobraźni, dzięki inspiracją z internetu lub z pomocą doświadczonych projektantów wnętrz przy pomocy technologii podłóg żywicznych 3D można stworzyć stosunkowo niewielkim kosztem niewiarygodnie naturalistycznie odwzorowany spękany marmur, czy postarzoną kamienną posadzkę.

Galeria zdjęć – podłogi 3d i ozdobne

Skontaktuj się z nami

kontakt@3dfloordesign.pl

696-107-123

Obszar działania: Warszawa, woj. mazowieckie, cały kraj

13 + 15 =

Wykonujemy Dekoracyjne Posadzki Żywiczne i 3D. Podłogi 3D to rozwiązanie, które pozwoli na stworzenie wyjątkowego i oryginalnego wnętrza mieszkalnego. Posadzka z żywicy, z efektem 3D to funkcjonalne i niebanalne wnętrze. W naszej ofercie również posadzki, ściany i inne powierzchnie z Mikrocementu, Kamienne Dywany. Działamy na terenie: województwa mazowieckiego, Piaseczno, Marki, Skierniewice, Międzyborów, Wilanów, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Żyrardów, Piastów, Wołomin i inne.