Podłogi garażowe

Podłogi garażowe wykonane na bazie żywic są świetną alternatywą dla płytek ceramicznych. Różne możliwości wykończenia powierzchni pozwalają osiągnąć trwałą, antypoślizgową powierzchnię pozbawioną wad ceramiki.

Podłogi żywiczne w garażu, to jednolina powierzchnia pozbawiona spoin, łatwa w utrzymaniu czystości. Możliwość zastosowania różnych dodatków pozwala osiągnąć również bardzo ciekawe efekty w wymiarze estetycznym.

Powierzchnie żywiczne są odporne na uderzenia, nie pękają tak jak płytyki ceramiczne. Poważne uszkodzenie np. po upadku bardzo ciężkiego przedmiotu szybko może zostać naprawione przez zalanie ubytku żywicą w odpowiednim kolorze.

W garażach dwustanowiskowych możemy wykonać połączenie np. 2 kolorów aby wyznaczyć optycznie obszar do parkowania dla każdego z aut. Możlwiości są nieograniczone.

Galeria zdjęć – podłogi garażowe

Skontaktuj się z nami

kontakt@3dfloordesign.pl

696-107-123

Obszar działania: Warszawa, woj. mazowieckie, cały kraj

15 + 6 =

Wykonujemy garażowe podłogi i posadzki żywiczne. Żywiczna posadzka garażowa bardzo dobrze przenosi obciążenia parkujących pojazdów, ciężkich urządzeń i regałów. Jest w pełni chemoodpornana na oleje, płyny i kwasy. Odporna na uderzenia. Wykonujemy również: Eleganckie Podłogi i Schody Żywiczne, 3D, kamienne dywany. Działamy na terenie: województwa mazowieckiego, Wilanów, Warszawa, Błonie, Żyrardów, Piastów, Wołomin, Piaseczno, Grodzisk MazowieckiMarki, Skierniewice, Międzyborów i inne.