Podłogi żywiczne jednobarwne

Jednobarwne podłogi wykonane z żywic zapewniają ekscytujące i innowacyjne możliwości projektowe, jeśli chodzi o stworzenie nowoczesnej podłogi na miarę XXI wieku! Nasze posadzki stworzą luksusową i piękną powłokę pod Twoimi stopami.

Podłogi żywiczne jednobarwne, podłogi i posadzki 3D, Mikrocement i Kamienne Dywany

Jednobarwne podłogi wykonane z żywic idealnie pasują do nowoczesnych projektów wnętrz, dodają elegancji i pozwalają wyeksponować pozostałe elementy wyposażenia wnętrza.

Podłogi żywiczne wykonujemy w dowolnym kolorze z palety RAL. Teraz możesz dopasować jej kolor np. do innych elementów występujących w Twoich wnętrzach.

Podłogi i schody z żywicy, podłogi z mikrocementu, podłogi z efektem 3D
Biała podłoga z żywicy, nowoczesne wnętrze, kuchnia

Jednobarwne podłogi wykonane z żywic pasują zarówno do eleganckiego, nowoczesego salonu jak również do kuchni czy nowoczesnych łazienek. Ze względu na jednolitą powierzchnię zapewniają dużą funkcjonalność i łatwo je utrzymać w czystości.

Galeria zdjęć – podłogi żywiczne

Skontaktuj się z nami

kontakt@3dfloordesign.pl

696-107-123

Obszar działania: Warszawa, woj. mazowieckie, cały kraj

10 + 3 =

Wykonujemy podłogi z żywic idealne do nowoczesnych projektów wnętrz. Możesz dopasować jej kolor do innych elementów wnętrza. Posadzki z żywic pasują do nowoczesnego, eleganckiego salonu jak również do kuchni czy nowoczesnych łazienek. Ponadto wszystko z Mikrocementu, Betonu ozdobnego, Kamienne dywany, Podłogi żywiczne 3D. Działamy na terenie: województwa mazowieckiego, Błonie, Żyrardów, Piastów, Wołomin, Piaseczno, Warszawa, Wilanów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Skierniewice, Międzyborów i inne.