Schody żywiczne

Schody żywiczne to alternatywne rozwiązane dla drewna czy okładzin ceramicznych. Rozwiązanie tańsze, a zarazem bardzo nowoczesne i eleganckie. Schody mogą zostać pokryte żywicą w dowolnym kolorze z palety RAL. Każdą realizację zabezpieczamy lakierem poliuretanowym o dowolnym wykończeniu (mat, połysk, półmat), zwiększającym jej odporność na zarysowania oraz promienie słoneczne.

Cieszące się coraz większym zainteresowaniem wykończenie schodów żywicą epoksydową. Schody dywanowe wygładzone i pokryte żywicą epoksydową w kolorze białym. System bez łączeń, fug – monolityczna bryła. Idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami.

Schody żywiczne wykonujemy w dowolnym kolorze z palety RAL. Teraz możesz dopasować jej kolor np. do innych elementów występujących w Twoich wnętrzach.

Schody wykończone powłoką z żywic pasują zarówno do eleganckiego, nowoczesnego salonu jak również jako element przełamujący tradycyjny wystój. Ze względu na jednolitą powierzchnię zapewniają dużą funkcjonalność i łatwo je utrzymać w czystości.

Galeria zdjęć – schody żywiczne

Skontaktuj się z nami

kontakt@3dfloordesign.pl

696-107-123

Obszar działania: Warszawa, woj. mazowieckie, cały kraj

11 + 5 =

Wykonujemy Schody Żywiczne i Eleganckie Podłogi Żywiczne do nowoczesnych wnętrz. Posadzki, ściany i inne powierzchnie z dekoracyjnym wykończeniem Mikrocementem i Betonem architektonicznym. Posadzki z efektem 3D, System Kamienne Dywany do wnętrz i na zewnątrz. Systemy żywiczne na balkony i tarasy. Działamy na terenie: województwa mazowieckiego, Warszawa, Skierniewice, Międzyborów, Wilanów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Żyrardów, Piastów, Wołomin, Piaseczno, Marki i inne.