Systemy tarasowe

Oferujemy wykonanie systemów tarasowych z wykorzystaniem żywic.  Jest to najlepsze rozwiązanie jakie możemy spotkać na naszym rynku a co najważniejsze, rozwiązanie odporne na nasze zmienne czynniki atmosferyczne. Podłoża te są idealną alternatywą dla płytek, które po kilku zimach bardzo często ulegają odwarstwieniu.

Jednym z rozwiązań są tzw. kamienne dywany. Jest to połączenie kruszywa marmurowego o średnicy 2-4mm z żywicą poliuretanową bardzo trwałe, estetyczne i łatwe w utrzymaniu.

Rozwiązania tarasowe wykonujemy w kilku kolorach. Teraz możesz dopasować kolor np. do innych elementów występujących w elewacji bądź najbliżyszm otoczeniu.

Możemy również zrealizować najbardziej wymyślne wzory zaprojektowane przez inwestora.

Podłoża żywiczne są w pełni wodoszczelne. Poza balkonami, tarasami idealnie nadają się do zastosowania wokół basenów i zbiorników wodnych.

Poza kamiennymi dywanami oferujemy powierzchnie balokonowe wykonane na bazie połączenia żywicy i posypki kwarcowej. Jest to również w pełni wodoszczelna powierzchnia odporna na mróz i niesprzyjające warunki pogodowe.

Galeria zdjęć – systemy tarasowe

Skontaktuj się z nami

kontakt@3dfloordesign.pl

696-107-123

Obszar działania: Warszawa, woj. mazowieckie, cały kraj

14 + 3 =

Wykonujemy Żywiczne Systemy Balkonowe i Tarasowe oraz w systemie Kamienny Dywan. To bardzo trwałe, estetyczne i łatwe w utrzymaniu, najlepsze rozwiązanie jakie możemy spotkać na naszym rynku. System w pełni odporny na mrozy i wysokie temperatury. Idealna alternatywa dla płytek na tarasy balkony itp. bez ich wad. Działamy na terenie: Warszawy, Grodziska Mazowieckiego, Błonia, Żyrardowa, Piastowa, Wołomina, Piaseczna, Marek, Skierniewic, Międzyborowa, Wilanowa i innych.