Zakres Usług 

 

Podłogi żywiczne

 

Mikrocement

 

Schody żywiczne

 

Kamienne dywany

 

Podłogi ozdobne i 3D

 

Podłogi garażowe

Poczta email
Telefon kontaktowy

Zadzwoń do nas

+ 48 696-107-123

Dekoracyjne podłogi żywiczne Warszawa

3DFloorDesign specjalizuje się w nowoczesnym wykańczaniu powierzchni żywicami dekoracyjnymi oraz mikrocementem.

Facebook
Instagram

Posadzki żywiczne

3DFloorDesign - Podłogi żywiczne i mikrocement Warszawa
Telefon kontaktowy

Zadzwoń do nas

+48 696-107-123

Email kontaktowy
Warszawa, województwo mazowieckie

Region działalności 

Warszawa, Mazowieckie

Facebook
Instagram

Oferujemy Państwu nasze profesjonalne usługi, fachową wiedzę, doświadczenie oraz wykonanie w oparciu o nowoczesne, systemowe rozwiązania. Pomożemy Państwu w realizacji nawet najbardziej skomplikowanego projektu wnętrz w zakresie wykańczania powierzchni żywicami oraz mikrocementem. Zapraszamy do kontaktu!

Podłogi i schody w wybranym odcieniu

Usługi

Dowolne kolory i odcienie

Podłogi żywiczne wykonujemy w dowolnym kolorze z palety RAL. Teraz możesz dopasować jej kolor np. do innych elementów występujących w Twoich wnętrzach.

Uniwersalna elegancja

Podłogi wykonane z żywic pasują zarówno do eleganckiego, nowoczesnego salonu jak również do kuchni czy nowoczesnych łazienek. Ze względu na jednolitą powierzchnię zapewniają dużą funkcjonalność i łatwo je utrzymać w czystości.

Podłogi 3D

Podłogi 3D nadadzą wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu. Możemy zastosować wesołe, kolorowe motywy, motywy podwodnego świata lub dowolne grafiki dostarczone przez klienta.

 

10 lat

doświadczenia

i realizacji

Jednobarwne podłogi wykonane z żywic zapewniają ekscytujące i innowacyjne możliwości projektowe, jeśli chodzi o stworzenie nowoczesnej podłogi na miarę XXI wieku! Nasze posadzki stworzą luksusową i piękną powłokę pod Twoimi stopami.

 

Dzięki regularnym szkoleniom odpowiadamy na potrzeby rynku i wyznaczamy nowe trendy w branży dekoracyjnej. Pracujemy na najnowszej dostępnej technologii żywicznej, by móc realizować najbardziej wymagające projekty podłóg dekoracyjnych.

 

Oferujemy wykonanie podłóg żywicznych jednobarwnych, z grafiką, kamiennych dywanów, podłóg tarasowych i podłóg garażowych.

Realizacje

Podłogi pasujące do każego wnętrza

Posadzki żywiczne

Kontakt

Zachęcamy do złożenia zapytania o wycenę realizacji w naszym formularzu kontaktowym lub podczas rozmowy telefonicznej. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszych posadzek.

Wycena realizacji

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi realizacjami podłóg, schodów, tarasów i innych powierzchni z żywicy i mikrocementu przechodząc do zakładki realizacje.

Sprawdź nasze realizacje

Profesjonalne wykończenia powierzchni

Galeria realizacji

przejdź »